Kız Apart Yeni Dönem Kayıtları Başlamıştır
2017-2018 yeni dönem kız apart kayıtlarımız başlamıştır. İlgilenen misafirlerimizin iletişim sayfasında bulunan seçenekleri kullanarak bizim ile iletişime geçebilirler. Şimdiden aramamıza HOŞGELDİNİZ.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Apartımızın misyonu, öğrencilerimize evlerinde hissettikleri gibi güvenli, rahat, huzurlu ve sıcak  bir aile ortamı yaratarak onların başarılarına katkıda bulunmaktır.

Öğrenci Apartı, kız öğrencilerimize, karışık yurtlara göre daha rahat hareket edebilecekleri ve diğer yurtlara göre çok daha konforlu bir ortam yaratarak, onların Eskişehir’deki evleri haline gelecektir.

Bizim Kız Öğrenci Apartı hiç bir kurum ve kuruluşa, dernek ve vakfa bağlı değildir.

Apartımız, 100 kız öğrenci kapasiteli olup, 2013 yılında yurt binası olarak inşaa edilmiştir. Mimarisi, öğrencilerimizin konfor ve rahatlığına göre tasarlanmıştır. Betonarmesi ise ülkemizde kullanılan yönetmeliklere (Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları Yönetmeliği [TS 500], Yapı Elemanlarının Boyutlandırılmasında Alınacak Yüklerin Hesap Değerleri Yönetmeliği [TS498] ve Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik [DBYBHY2007]) uygun olarak projelendirilmiştir. Ülkemizde yürürlükte olan deprem yönetmeliğine göre, bina önem katsayısı; konutlarda 1.0, yurt binalarında ise 1.4 tür. Yurdumuz, en başından beri yurt binası olarak tasarlandığından, yönetmeliklerde yer alan gereksinimleri fazlası ile sağlamaktadır.

Bizim Kız Apartı olarak konumu, Eskişehir’in merkezi kabul edilen, en güvenli ve en nezih mahallesi olan Sütlüce’ de olup, alışveriş merkezine,  ve Anadolu Üniversitesi’ ne yürüyerek, Yunus Emre Devlet Hastanesi’ ne ve Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ ne ise bir dolmuş ile gidilebilmektedir.

2, 3, 4 kişilik lüks ve banyo ile tuvaleti içerisinde bulunan odalarıyla hizmet veren apartımız,  öğrencilerine evlerinde yaşadığı huzuru ve konforu veren 4 katlı müstakil, teraslı ve bahçeli bir binaya sahiptir.

NEDEN BİZİM KIZ ÖĞRENCİ APARTI?

Amaçladığı hizmeti vermek için en modern şekilde donatılmış, ulaşım sorunu olmayan en merkezi yerinde, 7 yıllık Otelcilik ve Konaklama birikimine dayalı hizmet anlayışıyla, alanında öncü, deneyimli ve eğitimli personeliyle, her türlü sorununuzun çözümüne katkı sağlayan, ilgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevre içinde olmanıza yardımcı, kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşanabilen huzurlu ortamlarda, sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşamanız için en uygun ve ekonomik seçenekleri sunmaktadır.

○ Ulaşım sorunu olmayan merkezi bir yerde

○ 7 yıllık otelcilik tecrübesi

○ Güvenlik Hizmeti (İç mekanda bayan, dış mekanda erkek güvenlik görevlisi)

– Alarm

– Kamera

– Takip ve kayıt

– 24 saat yurt içinde ve yurt kapısında güvenlik personeli

○ Yer zeminlerimiz, odalar ve genel mekanların tamamı yanmaz, hijyenik linolyum kaplama malzemesinden döşenmiştir.

○ Her katta mevcut bulunan yangın ve servis merdivenleri 2010 Ocak yangın ve itfaiye yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır.